Nabízené služby

Revize elektrozařízení do 1000 V a hromosvodů bez nebezpečí výbuchu

Každé elektrotechnické zařízení se musí při uvedení do chodu a následně pravidelně revidovat dle příslušných norem ČSN. Při každé změně elektroinstalace, doplnění či rekonstrukci se musí zjistit zda není elektroinstalace nebezpečná životu či nemůže způsobit materiální škody.

Elektromontáže do 1000 V

Dá se říci že jsme schpni realizovat jakoukoliv zákázku do 1000 V. V jakémkoliv rozsahu, ať se jedná o přetažení zásuvky či vypínače, nebo rodinné domy, bytová jádra a spousta jiných prací.

Opravy do 1000 V

Všechny elektroopravy v domácnosti. Od malých po větší. V sekci reference jsou i SVJ, kterým provádíme opravy a jiné elektropráce. A samozřejmě nejen domácnosti, ale i firmy.

HAVARIJNÍ A PORUCHOVÁ ELEKTROSLUŽBA NONSTOP

Tato záložka v sobě obsahuje odkazy s předchozích i následujících obsahů. Veškeré poruchy elektro, havarijní stavy elektro řešíme okamžitě, ještě tentýž den. Není vyjímkou že zákazníci volají soboty, neděle. Opravdu jsme schopni přijet i po půlnoci. V některých případech jde poradit i po...

Připojení elektrospotřebičů

Připojení spotřebičů je samozřejmě veliký okruh. Nicméně v drtivé většině se jedná o připojení elektrických sporáků, bojlerů, kotlů a spousty jiných spotřebičů. Bližší informace při osobním setkání.

Revize a zkoušky elektrických spotřebičů během používání (ČSN 33 1600 ed. 2)

Dle zákona se musí elektrické spotřebiče a nářadí pravidelně kontrolovat. Týká se to samozřejmě firem, či živnostníků. Elektrický spotřebič je i prodlužovací šňůra. Nebo lednička, či rádio v kanceláři.

Instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů

Tímto se myslí prakticky podobné věci jako u spotřebičů, vše je to o osobním přístupu k vyřešení problému.

Celoroční elektroúdržba bytových domů, firem atd.

U spousta sdružení vlastníků jednotek a firem, již to takhle praktikujeme(viz reference). na zavolání či osbně řešíme dle dohody servisní opravy či části nové elektroinstalace.

Přípravné a dokončovací stavební práce

Přípravné a dokončovací práce jsou myšleny jako navrtání hmoždinek, osazení prakticky čehokoliv. Také se jedná o zahrubování drážek, vyfajnování, na obklady máme kontakty na odborníky. Tp samé i v případě vodo-topo máme spolehlivé partnery těchto profesí.

MONTÁŽE, OPRAVY A REKONSTRUKCE DOMÁCÍCH TELEFONŮ

Montáže domácích telefonů, jsou hlavně realizovány pro sdružení vlastníků jednotek. Nicméně i rodinných domech najdou svá uplatnění. K výběru systému domácích telefonů přistupujeme vždy individuelně. Je možnost videotelefonů, otevírání dveří pomocí čtečky na klíčích či jiné " vychytávky". Jsme...

1 | 2 >>